Cesta na míru

INSPIRUJTE SE. NEOMEZUJTE SE VE SVÉM VÝBĚRU. POPUSŤTE UZDU SVÉ FANTAZII.

POSTARÁME SE O VÁS, AŽ UŽ JSTE SOUKROMÁ OSOBA NEBO FIREMNÍ ZÁKAZNÍK.

 

 

Rádi cestujeme, je to náš koníček, naše vášeň a zároveň naše práce. Váš stres se zařizováním Vaší cesty vezmeme na sebe – spolu to vymyslíme, spolu to naplánujeme, ale zajistíme vše sami, abyste se mohli věnovat jiným věcem.

Privátní cesty

Zajišťujeme cesty na míru, vyberte si kontinent a cestu z konkrétní nabídky

nebo nám zašlete svou vlastní představu a my ji zrealizujeme.

Evropa

Amerika

Afrika

Asie

Austrálie a oceánie

Evropa

ŘÍM – „věčné město“

Caput Mundi, tedy hlavní město světa, věčný Řím. Je věčný jako nebe, jako slunce, které po něm pluje i jako déšť, který z něj padá. Řím je městem památek – má jich tolik, že se ani nedají obejít všechny v rámci jedné návštěvy. Řím je také městem fontán – v celém městě je jich přes tisíc a zdobí každé náměstí, zahradu, dvorek čí zákoutí. Řím je také městem kaváren – ulice jsou jimi doslova obsypány. A vedou sem prý všechny cesty. Nás sem už cesta zavedla a doufáme, že to nebylo naposled.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

PAŘÍŽ – „rozpustilá žena“

Paříž je město, které jedni milují a druzí nenávidí. Ti první tvrdí, že je kouzelná, a ti druzí zase, že je špinavá a chaotická. My patříme k těm prvním. Paříž je jako rozpustilá žena … trošku nesnesitelná, zato hodně neodolatelná. Paříž je bílá – to zjistíte například z kopule chrámu Sv. Srdce (Sacré Coeur). Paříž je pestrá – to jsme zjistili v okolí našeho ubytování, kde potkat na ulici bílého Pařížana byl opravdu problém. Paříž svítí – sedněte si navečer na trávník u Eiffelovky a počkejte, až se věž rozzáří světly. Paříž chutná – dejte si nějakou francouzskou delikatesu a sklenku červeného vína v malé restauraci poblíž Vašeho hotelu. Ochutnejte s námi Paříž.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

ISTANBUL – „siréna východu“

Město, kde se zdobnost a ruch orientu přirozeně snoubí s moderní evropskou atmosférou a jediné město na světě, které leží na dvou kontinentech. Dávný Byzantion, raně křesťanská Konstantinopole nebo Osmanský Cařihrad. Siréna východu, která svým zpěvem láká k procházce po nábřeží Bosporu, Brána Orientu, díky které se ocitnete v jedné z Pohádek tisíce a jedné noci.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Amerika

BRAZÍLIE – „fotbal, samba & capoeira“

Temperamentní královna jižní Ameriky, jejíž srdce pulsuje v rytmu nespoutané samby. Její kulturní a národnostní pestrost je velmi široká. Kromě původních indiánských obyvatel tu najdete také potomky černých afrických otroků, portugalských kolonizátorů či mexických a asijských přistěhovalců. Přes rozdílný původ však mají všichni společné tři věci – lásku k životu, tanci, a hlavně k fotbalu. Hédonismus místních obyvatel je patrný na každém kroku, snad žádný jiný národ na světě si nedokáže užívat života tak, jako Brazilci. I díky nim Vás v této úžasné zemi čekají nevšední zážitky na celý život.

Délka: 14 nocí/16 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

MEXIKO – „Mexico lindo y querido“

Země bohaté tisícileté historie, kterou dokazují pozůstatky vyspělých měst mezoamerických civilizací. Vyšplhejte na jednu z jejich pyramid a přibližte se tak prastarým bohům. Shlédněte celou rozlehlou zemi, od horských masivů a sopek, přes rozžhavené pouštní písky, na kterých přežijí jen kaktusy, až po dlouhé písčité pláže, omývané průzračnými vlnami oceánu. Nasaďte si sombrero, projděte se po rušné ulici některého z koloniálních městeček, zaposlouchejte se do temperamentních tónů hudby usměvavých „mariachis“, dejte si tequilu v místním baru a ochutnejte žhavé chilli con carne. Čeká Vás nefalšovaná Mexická jízda!

Délka: 10 nocí/12 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

NEW YORK – „město, které nikdy nespí“

New York je prostě pořád vzhůru, pořád žije, neodpočívá a nebere si dovolenou. Ve dvě ráno se tu můžete najíst nebo se dát oholit. Seženete tu téměř cokoli a cokoli tady zažijete. New York je jen těžko popsatelná koláž národností a jejich jazyků a kultur. Ať už budete brouzdat cestičkami Central Parku nebo místnostmi Metropolitního muzea, sledovat utkání New York Rangers nebo představení muzikálu na Broadwayi, jíst pizzu v Little Italy nebo pekingskou kachnu v China Townu, nudit se zde rozhodně nebudete.

Délka: 5 nocí/7 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Afrika

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA – „svět v jedné zemi“

Chcete tuto zemi vystihnout jediným slovem? Asi by se dalo použít slovo „pestrá“, ale to je málo. Tato země je jako kaleidoskop, podíváte se do něj a on se pořád mění, chcete přestat, ale pořád jste zvědaví, co se objeví s dalším pootočením kukátka. A přesně taková je Jihoafrická republika. Od vyspělých měst po pitoreskní vesničky domorodců s oštěpy v ruce, od žiraf, zeber a buvolů až po lachtany a tučňáky, od Stolové hory po Drakensberg, od nekonečných plání a vysokých hor po vodopády a vinice, tato změť vytváří neopakovatelnou a záhadnou atmosféru. Najděte zde i vy svůj Mys dobré naděje.

Délka: 10 nocí/12 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

ZANZIBAR – „hakuna matata“

Zanzibar, kouzelný korálový ostrov u východního pobřeží Afriky, je notoricky známý jako rodiště Freddieho Mercuryho, fenomenálního zpěváka skupiny Queen. Místo v minulosti proslulé zejména jako smutné centrum obchodu s otroky, je dnes veselým kouskem Afriky s kořeněnou příchutí Orientu, plným barev, slunce a pohodových obyvatel. Zanzibar, prostě Hakuna Matata.

Délka: 9 nocí/11 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

MAURITIUS – „perla Maskarén“

Tato perla Indického oceánu je součástí náhrdelníku zvaného Maskarény. Leží v Indickém oceánu východně od Madagaskaru a už v 10. století se objevil na mapách arabských mořeplavců. Vulkanický ostrov porostlý bujnou vegetací je lemován bělostnými plážemi, pestrá mozaika národností, náboženství a kultur dodává ostrovu jeho neopakovatelný kolorit. Ostrov je právem stálicí na mapě oblíbených destinací všech druhů a typů turistů.

Délka: 9 nocí/11 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Asie

MALEDIVY -„klenot Indického oceánu“

Desítky a stovky ostrovů, které z výšky vypadají jako třpytivé acháty rozsypané na sytě  tyrkysovém koberci. Až přistanete na jednom z nich a poprvé zaboříte bosá chodidla do bělostného písku stíněného zelenými palmami, nebo se ponoříte  do teplé slané vody mezi hejna pestrobarevných rybiček, už se nebudete chtít vrátit domů. 

Délka: 7 nocí/9 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

KAMBODŽA – „khmérské mystérium“

Asijská kráska zjizvená válkami, formovaná utrpením a poznamenaná bídou. Rozlehlá země pokrytá divokou džunglí, kterou se kdysi v 16.století prodírali portugalští misionáři, aby v úžasu spatřili Angkor Wat – jednu z nejkrásnějších staveb světa. Kromě dalších úchvatných khmerských památek zde najdete i vynikající kuchyni, přívětivé obyvatelstvo, a bělostné pláže omývané vodami Thajského zálivu.

Délka: dle přání (doporučený program 14 nocí/16 dní)

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

THAJSKO – „země úsměvů“

Legendární Siam, vzdálená orientální země, je jako nekonečná skládačka rozdílných, přesto do sebe dokonale zapadajících dílků. Při každé další návštěvě objevíte nějaký nový, překvapivý dílek tohoto pestrého obrazu. Poznejte královská města centrálního nebo severního Thajska, nebo se zaleťte vykoupat k Andamánskému či Jihočínskému moři, vydejte se na trek za poznámím horských kmenů severního Thajska nebo si dejte masáž v tradičním salonu, ochutnejte ďábelsky ostrou polévku Tom Yum nebo sladkou „sticky rice“ od pouličního prodejce. Zažijte Thajsko.

Délka: dle přání (doporučený program 14 nocí/16 dní)

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

SAE – „arabská kráska“

Spojené arabské emiráty – moderní arabská kráska poodhalila svůj hidžáb a otevřela svou konzervativní duši milionům turistů z celého světa. Země, která ještě v polovině minulého století patřila beduínům a pirátům, dnes patří k leadrům turistického ruchu. Množství nápaditých staveb, hotelů skrývajících luxusní interiéry, nejmodernějších sportovišť nebo koncertních síní, zábavních parků schopných zabavit celé rodiny, obchodních domů plných zboží a v neposlední řadě také bělostné pláže Perského zálivu, to vše činí z této destinace favorita pro každého.

Délka: 7 nocí/8 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

SRÍ LANKA – „zářivá země“

Ostrov Srí Lanka – aneb „zářivá země“, tropický ráj na jih od Indie, odkud sem přišli současní obyvatelé – Sinhálci i Tamilové. Rozvaliny starých chrámů ve městech Polonnaruwa či Anuradhapura Vás ujistí, že i zde se psala historie, v „Pevnosti v oblacích“ Sigiriya zjistíte, jaké je to mít celý svět jako na dlani a v horské oblasti Nuwara Eliya zase, že každý lístek chutného čaje je vykoupen litry potu domorodých sběraček. Země, kde všechno voní exotickým kořením a kde je zvykem jíst rukama. Cejlon – země dávné civilizace, čaje, divokých slonů a jeskynních chrámů.

Délka: dle přání (doporučený program 10 nocí/12 dní)

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Proč cesta S NÁMI?

Jsme malá cestovní kancelář, která upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Nenabízíme standardizované zájezdy, ale cesty tvořené na míru do téměř celého světa v libovolném rozsahu. Kontaktujte nás, a my zajistíme ten správný vítr do Vašich plachet.

1. Osobní přístup

U nás nebudete jednat s neznámým anonymním hlasem velkého call centra, ale s jedním konkrétním člověkem, na kterého se můžete obrátit téměř kdykoliv.

2. Diskrétní a flexibilní

Jsme spolehliví, flexibilní, vstřícní, a samozřejmostí je pro nás diskrétnost a velmi osobní přístup.

3. Cena jen za služby

Zakoupením našich služeb neplatíte pronájem drahé kanceláře ani vysoké prémie nadhodnoceného manažerského týmu. Naše marže jsou minimální.

Poptej u nás individuální cestu

čím více údajů dodáš, tím přesnější bude naše nabídka
 

5 + 12 =

Pokud je pro vás formulář příliš složitý, nebo máte individuální požadavky, volejte přímo na tel.: +420 724 063 545