Cesta na míru

INSPIRUJTE SE. NEOMEZUJTE SE VE SVÉM VÝBĚRU. POPUSŤTE UZDU SVÉ FANTAZII.

POSTARÁME SE O VÁS, AŽ UŽ JSTE SOUKROMÁ OSOBA NEBO FIREMNÍ ZÁKAZNÍK.

 

 

Rádi cestujeme, je to náš koníček, naše vášeň a zároveň naše práce. Váš stres se zařizováním Vaší cesty vezmeme na sebe – spolu to vymyslíme, spolu to naplánujeme, ale zajistíme vše sami, abyste se mohli věnovat jiným věcem.

Privátní cesty

Zajišťujeme cesty na míru, vyberte si kontinent a cestu z konkrétní nabídky

nebo nám zašlete svou vlastní představu a my ji zrealizujeme.

Evropa

Amerika

Afrika

Asie

Austrálie a oceánie

Evropa

ŘÍM – „věčné město“

Caput Mundi, tedy hlavní město světa, věčný Řím. Je věčný jako nebe, jako slunce, které po něm pluje i jako déšť, který z něj padá. Řím je městem památek – má jich tolik, že se ani nedají obejít všechny v rámci jedné návštěvy. Řím je také městem fontán – v celém městě je jich přes tisíc a zdobí každé náměstí, zahradu, dvorek čí zákoutí. Řím je také městem kaváren – ulice jsou jimi doslova obsypány. A vedou sem prý všechny cesty. Nás sem už cesta zavedla a doufáme, že to nebylo naposled.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

PAŘÍŽ – „rozpustilá žena“

Paříž je město, které jedni milují a druzí nenávidí. Ti první tvrdí, že je kouzelná, a ti druzí zase, že je špinavá a chaotická. My patříme k těm prvním. Paříž je jako rozpustilá žena … trošku nesnesitelná, zato hodně neodolatelná. Paříž je bílá – to zjistíte například z kopule chrámu Sv. Srdce (Sacré Coeur). Paříž je pestrá – to jsme zjistili v okolí našeho ubytování, kde potkat na ulici bílého Pařížana byl opravdu problém. Paříž svítí – sedněte si navečer na trávník u Eiffelovky a počkejte, až se věž rozzáří světly. Paříž chutná – dejte si nějakou francouzskou delikatesu a sklenku červeného vína v malé restauraci poblíž Vašeho hotelu. Ochutnejte s námi Paříž.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

ISTANBUL – „siréna východu“

Město, kde se zdobnost a ruch orientu přirozeně snoubí s moderní evropskou atmosférou a jediné město na světě, které leží na dvou kontinentech. Dávný Byzantion, raně křesťanská Konstantinopole nebo Osmanský Cařihrad. Siréna východu, která svým zpěvem láká k procházce po nábřeží Bosporu, Brána Orientu, díky které se ocitnete v jedné z Pohádek tisíce a jedné noci.

Délka: prodloužený víkend

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Amerika

BRAZÍLIE – „fotbal, samba & capoeira“

Temperamentní královna jižní Ameriky, jejíž srdce pulsuje v rytmu nespoutané samby. Její kulturní a národnostní pestrost je velmi široká. Kromě původních indiánských obyvatel tu najdete také potomky černých afrických otroků, portugalských kolonizátorů či mexických a asijských přistěhovalců. Přes rozdílný původ však mají všichni společné tři věci – lásku k životu, tanci, a hlavně k fotbalu. Hédonismus místních obyvatel je patrný na každém kroku, snad žádný jiný národ na světě si nedokáže užívat života tak, jako Brazilci. I díky nim Vás v této úžasné zemi čekají nevšední zážitky na celý život.

Délka: 14 nocí/16 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

MEXIKO – „Mexico lindo y querido“

Země bohaté tisícileté historie, kterou dokazují pozůstatky vyspělých měst mezoamerických civilizací. Vyšplhejte na jednu z jejich pyramid a přibližte se tak prastarým bohům. Shlédněte celou rozlehlou zemi, od horských masivů a sopek, přes rozžhavené pouštní písky, na kterých přežijí jen kaktusy, až po dlouhé písčité pláže, omývané průzračnými vlnami oceánu. Nasaďte si sombrero, projděte se po rušné ulici některého z koloniálních městeček, zaposlouchejte se do temperamentních tónů hudby usměvavých „mariachis“, dejte si tequilu v místním baru a ochutnejte žhavé chilli con carne. Čeká Vás nefalšovaná Mexická jízda!

Délka: 10 nocí/12 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

NEW YORK – „město, které nikdy nespí“

New York je prostě pořád vzhůru, pořád žije, neodpočívá a nebere si dovolenou. Ve dvě ráno se tu můžete najíst nebo se dát oholit. Seženete tu téměř cokoli a cokoli tady zažijete. New York je jen těžko popsatelná koláž národností a jejich jazyků a kultur. Ať už budete brouzdat cestičkami Central Parku nebo místnostmi Metropolitního muzea, sledovat utkání New York Rangers nebo představení muzikálu na Broadwayi, jíst pizzu v Little Italy nebo pekingskou kachnu v China Townu, nudit se zde rozhodně nebudete.

Délka: 5 nocí/7 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Afrika

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA – „svět v jedné zemi“

Chcete tuto zemi vystihnout jediným slovem? Asi by se dalo použít slovo „pestrá“, ale to je málo. Tato země je jako kaleidoskop, podíváte se do něj a on se pořád mění, chcete přestat, ale pořád jste zvědaví, co se objeví s dalším pootočením kukátka. A přesně taková je Jihoafrická republika. Od vyspělých měst po pitoreskní vesničky domorodců s oštěpy v ruce, od žiraf, zeber a buvolů až po lachtany a tučňáky, od Stolové hory po Drakensberg, od nekonečných plání a vysokých hor po vodopády a vinice, tato změť vytváří neopakovatelnou a záhadnou atmosféru. Najděte zde i vy svůj Mys dobré naděje.

Délka: 10 nocí/12 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

ZANZIBAR – „hakuna matata“

Zanzibar, kouzelný korálový ostrov u východního pobřeží Afriky, je notoricky známý jako rodiště Freddieho Mercuryho, fenomenálního zpěváka skupiny Queen. Místo v minulosti proslulé zejména jako smutné centrum obchodu s otroky, je dnes veselým kouskem Afriky s kořeněnou příchutí Orientu, plným barev, slunce a pohodových obyvatel. Zanzibar, prostě Hakuna Matata.

Délka: 9 nocí/11 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

MAURITIUS – „perla Maskarén“

Tato perla Indického oceánu je součástí náhrdelníku zvaného Maskarény. Leží v Indickém oceánu východně od Madagaskaru a už v 10. století se objevil na mapách arabských mořeplavců. Vulkanický ostrov porostlý bujnou vegetací je lemován bělostnými plážemi, pestrá mozaika národností, náboženství a kultur dodává ostrovu jeho neopakovatelný kolorit. Ostrov je právem stálicí na mapě oblíbených destinací všech druhů a typů turistů.

Délka: 9 nocí/11 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Asie

MALEDIVY -„klenot Indického oceánu“

Desítky a stovky ostrovů, které z výšky vypadají jako třpytivé acháty rozsypané na sytě  tyrkysovém koberci. Až přistanete na jednom z nich a poprvé zaboříte bosá chodidla do bělostného písku stíněného zelenými palmami, nebo se ponoříte  do teplé slané vody mezi hejna pestrobarevných rybiček, už se nebudete chtít vrátit domů. 

Délka: 7 nocí/9 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

KAMBODŽA A THAJSKO – „khmérské mystérium & země úsměvů“

SIEM REAP – návštěva hlavního města Khmérské říše a chrámového komplexu Angkor Wat, výlet k jezeru Tonle Sap. PHOM PENH – návštěva muzea genocidy Tuol Sleng. BANGKOK – nejproslulejší chrámy v Bangkoku, projížďka loďkou po kanálech starého Bangkoku, proslulý noční život. JIŽNÍ NEBO VÝCHODNÍ THAJSKO – pobyt u moře na některém z Thajských ostrovů

Délka: 14 nocí/16 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

SAE – „arabská kráska“

Spojené arabské emiráty – moderní arabská kráska poodhalila svůj hidžáb a otevřela svou konzervativní duši milionům turistů z celého světa. Země, která ještě v polovině minulého století patřila beduínům a pirátům, dnes patří k leadrům turistického ruchu. Množství nápaditých staveb, hotelů skrývajících luxusní interiéry, nejmodernějších sportovišť nebo koncertních síní, zábavních parků schopných zabavit celé rodiny, obchodních domů plných zboží a v neposlední řadě také bělostné pláže Perského zálivu, to vše činí z této destinace favorita pro každého.

Délka: 7 nocí/8 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

SRÍ LANKA – „zářivá země“

Ostrov Srí Lanka – aneb „zářivá země“, tropický ráj na jih od Indie, odkud sem přišli současní obyvatelé – Sinhálci i Tamilové. Rozvaliny starých chrámů ve městech Polonnaruwa či Anuradhapura Vás ujistí, že i zde se psala historie, v „Pevnosti v oblacích“ Sigiriya zjistíte, jaké je to mít celý svět jako na dlani a v horské oblasti Nuwara Eliya zase, že každý lístek chutného čaje je vykoupen litry potu domorodých sběraček. Země, kde všechno voní exotickým kořením a kde je zvykem jíst rukama. Cejlon – země dávné civilizace, čaje, divokých slonů a jeskynních chrámů.

Délka: 10 nocí/12 dní

Cena dle rozsahu objednaných služeb.

Proč cesta S NÁMI?

Jsme malá cestovní kancelář, která upřednostňuje kvalitu před kvantitou. Nenabízíme standardizované zájezdy, ale cesty tvořené na míru do téměř celého světa v libovolném rozsahu. Kontaktujte nás, a my zajistíme ten správný vítr do Vašich plachet.

1. Osobní přístup

U nás nebudete jednat s neznámým anonymním hlasem velkého call centra, ale s jedním konkrétním člověkem, na kterého se můžete obrátit téměř kdykoliv.

2. Diskrétní a flexibilní

Jsme spolehliví, flexibilní, vstřícní, a samozřejmostí je pro nás diskrétnost a velmi osobní přístup.

3. Cena jen za služby

Zakoupením našich služeb neplatíte pronájem drahé kanceláře ani vysoké prémie nadhodnoceného manažerského týmu. Naše marže jsou minimální.

Poptej u nás individuální cestu

čím více údajů dodáš, tím přesnější bude naše nabídka
 

3 + 6 =

Pokud je pro vás formulář příliš složitý, nebo máte individuální požadavky, volejte přímo na tel.: +420 724 063 545