THAJSKO

Legendární Siam, vzdálená orientální země, je jako nekonečná skládačka rozdílných, přesto do sebe dokonale zapadajících dílků. Při každé další návštěvě objevíte nějaký nový, překvapivý dílek tohoto pestrého obrazu. Poznejte královská města centrálního nebo severního Thajska, nebo se zaleťte vykoupat k Andamánskému či Jihočínskému moři, vydejte se na trek za poznámím horských kmenů severního Thajska nebo si dejte masáž v tradičním salonu, ochutnejte ďábelsky ostrou polévku Tom Yum nebo sladkou „sticky rice“ od pouličního prodejce. Zažijte Thajsko.

POBYTOVÝ NEBO KOMBINOVANÝ ZÁJEZD

Legendární Siam, vzdálená orientální země, je jako nekonečná skládačka rozdílných, přesto do sebe dokonale zapadajících dílků. Při každé další návštěvě objevíte nějaký nový, překvapivý dílek tohoto pestrého obrazu.

Země, která se dokázala ubránit urputným snahám Evropy o kolonizaci, a přesto byla otevřena moderním novinkám přicházejícím ze západu. Po staletích krvavých bojů o trůn a krutých válek se sousedními královstvími v zemi nastal mír až s nástupem dynastie Chakri na siamský trůn.

Hlavní město Bangkok se svými moderními budovami, oslnivými světly a drahými auty je v rámci Thajska spíše výjimkou. Přes 50% obyvatelstva stále žije na venkově a živí se zemědělstvím. Tento fakt pomáhá uchovávat tradiční ráz země i krajiny. Kromě vzácných historických památek, pohodové atmosféry a bělostných pláží zastíněných palmami je to zřejmě to, co do této půvabné země táhne čím dál větší počet návštěvníků.

Poznejte královská města centrálního nebo severního Thajska, nebo se zaleťte vykoupat k Andamánskému či Jihočínskému moři, vydejte se na trek za poznáním horských kmenů severního Thajska nebo si dejte masáž v tradičním salonu, ochutnejte ďábelsky ostrou polévku Tom Yum nebo sladkou „sticky rice“ od pouličního prodejce. Zažijte Thajsko.

Pobyt v Thajsku lze zkombinovat s pobytem v jiné zemi, dle vašeho přání nebo letového řádu.

Je tedy v rámci jedné cesty možné navštívit například Singapur, Hong Kong, Kambodžu (poznávací program i pobyt u moře) či Malajsii (prohlídka Kuala Lumpur nebo například návštěva ostrova Langkawi, Tioman, Penang atd.). Dále je možné zajistit stopover v Dubaji, Doha, Istanbulu, nebo jakémkoli jiném přestupním městě.

PŘÍKLAD PROGRAMU

1. Den: PRAHA – BANGKOK (nebo ostrov dle výběru)

Odlet z Prahy přes přestupové místo do Bangkoku.

2. Den: BANGKOK

Přílet do Bangkoku. Přivítání a transfer do hotelu. Ubytování, volný večer. Ve večerních hodinách možnost navštívit noční tržiště Patpong. Nocleh v hotelu.

3. Den: BANGKOK

Snídaně. Celodenní okružka Bangkokem s průvodcem – Čínská čtvrť a Wat Traimit (Chrám Zlatého buddhy), chrámový komplex Wat Po s Chrámem ležícího Buddhy, Královský palác a Wat Phra Kheo (Chrám Smaragdového Buddhy), projížďka loďkou po kanálech „klong“, kterým je protkaná stará část města. V průběhu dne jednoduchý oběd v místní restauraci. Návrat do hotelu v pozdních odpoledních hodinách. Volný večer a nocleh v hotelu.

4. Den: BANGKOK – KANCHANABURI

Snídaně. Odjezd do cca 150 km vzdáleného Kanchanaburi. Nocleh.

5. Den: RIVER KWAI

Snídaně. Řeka Kwai. Nocleh.

PROGRAM

6. Den: KANCHANABURI – BANGKOK

Snídaně. Řeka Kwai. Odjezd do Bangkoku, ubytování v hotelu a nocleh.

7. Den: BANGKOK – ostrov nebo přímořské letovisko

Snídaně. V případě, že máte pobyt zajištěn na ostrově v jižním Thajsku, následuje transfer na letiště a odlet na jih. V případě, že máte pobyt zajištěn ve východním Thajsku, následuje odjezd do letoviska. Ubytování a nocleh

8. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

9. Den: THAJSKO 

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

10. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

11. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

12. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

13. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

14. Den: THAJSKO

Snídaně. Volno u moře. Nocleh.

14. Den: THAJSKO – PRAHA

Snídaně. Dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

16. Den: PRAHA

Přílet do Prahy.

ZAJISTÍME

  • Letenky
  • Vnistrostátní přelety
  • Ubytování
  • Letištní transfery
  • Cestovní pojištění
  • Asistenci místního partnera

DOPORUČENÉ HOTELY

Poptávkový formulář

8 + 5 =