SAE 

Spojené arabské emiráty – moderní arabská kráska poodhalila svůj hidžáb a otevřela svou konzervativní duši milionům turistů z celého světa. Země, která ještě v polovině minulého století patřila beduínům a pirátům, dnes patří k leadrům turistického ruchu. Množství nápaditých staveb, hotelů skrývajících luxusní interiéry, nejmodernějších sportovišť nebo koncertních síní, zábavních parků schopných zabavit celé rodiny, obchodních domů plných zboží a v neposlední řadě také bělostné pláže Perského zálivu, to vše činí z této destinace favorita pro každého.

 

POBYTY V SAE

Dubaj, Abú Dhabí, Sharjah, Ajman, Ras al-Khaimah, Fujairah, Umm al-Quwain – nabízíme pobyty ve všech sedmi emirátech. Velmi moderní architektura, bezkonkurenční služby, koupání ve vodách Perského zálivu, výhodné nákupy, skvělá skvělá golfová hřiště, kulturní, sportovní i obchodní eventy, čistota a bezpečí a v neposlední řadě krátká doletová vzdálenost – SAE jsou bezkonkurenční destinací pro týdenní dovolenou, prodloužený víkend i krátký stopover na cestě do/z jiné destinace (Zanzibar, Maledivy, Srí Lanka, Thajsko , Mauritius atd.).

V naší nabídce najdete stovky hotelů ve všech sedmi emirátech, od jednoduchých hotelů 2* až po nejluxusnější hotely, které se vymykají běžnému počtu hvězdiček.

PROGRAM

1. Den: PRAHA – DUBAJ 

Odlet z Prahy do Dubaje. Po příletu přivítání s delegátem, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.

2. Den: DUBAJ (nebo jiný emirát)

Snídaně. Volno s možností fakultativních výletů, například Ski Dubai, výlet do pouště terénními auty, čtyřkolkami, výlet na nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, celodenní výlet do Ománské enklávy Dibba na poloostrově Musandam, výlet helikoptérou, celodenní výlet do Abu Dhabi, vstupné do akvaparku Aquaventure v hotelu Atlantis The Palm atd. atd. 

Návrat do hotelu, nocleh.

4. Den: DUBAJ

Snídaně. Volno ke koupání a odpočinku, možnost nákupů v některém z mnoha obchodních domů, např. Mall of the Emirates, Dubai Mall nebo v některém z outletových center. 

Nocleh v Dubaji.  

PROGRAM

4. Den: DUBAJ

Snídaně. Volno v Dubaji. Nocleh. 

5. Den: DUBAJ

Snídaně. Volno v Dubaji. Nocleh. 

6. Den: DUBAJ

Snídaně. Volno v Dubaji. Nocleh. 

7. Den: DUBAJ

Snídaně. Volno v Dubaji. Nocleh. 

8. Den: DUBAJ – PRAHA

Transfer na letiště a odlet do Prahy.  

ZAJISTÍME

  • Letenky (odletové místo dle výběru – Praha, Mnichov, Vídeň atd.)
  • Letištní transfery
  • Ubytování
  • Vstupenky do atrakcí a parků (např. vstupné na věž Burj Khalifa, do akvaparku Aquaventure apod.)
  • Okružky a výlety
  • Českou asistenci
  • Cestovní pojištění atd.

  DOPORUČENÉ HOTELY

  Poptávkový formulář

  3 + 9 =