DUSIT THANI MALDIVES*

 

DUSIT THANI 5*

Web hotelu: https://www.dusit.com/dusitthani-maldives/

Luxusní hotel osvědčené thajské sítě Dusit Thani patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co můžou Maledivy nabídnout. Vzdálenost od letiště v Male je 35 minut cesty hydroplánem.

Vybavení hotelu

V resortu se nachází restaurace The Market (mezinárodní bufet), Sea Grill (ryby, plody moře i maso), Benjarong (thajská kuchyně), Sala Bar (kanapky a koktejly) a Sand Bar (snacky a drinky u infinity bazénu).

Dále je zde venkovní infinity bazén, fitness centrum, Devarana Spa (8 místností a 6 vil, kde můžete podstoupit nejrůznější procedury a kúry, teplá a studená vířivka, sauna, pára), Kids Club (dětský klub s domečky na stromech a velké venkovní dětské hřiště), pavilon na jógu s instruktorem, obchody a butiky, dva osvětlené tenisové kurty, wifi v pokojích a ve veřejných prostorách, čtenářské koutky (houpací sítě), jízdní kola na pokojích, aktivity jako např. lekce vaření, jógy nebo procházky přírodou, služby lékaře, prádelní služby.

Co se týče mořských a jiných vodních aktivit, je možné zde absolvovat šnorchlování s instruktorem, pozorování mant, potápění pro začátečníky i pokročilé, vodní lyžování, para-sailing, vodní lyže, rybaření, výlety na lodích, a mnoho dalších.

Pro děti je zde připravené malování na trička, honby za pokladem, vyrábění masek, malování na ořechy a skořápky, umění origami, stavění hradů z písku, dále stolní hry, filmy a animované filmy a další aktivity.

Vybavení pokojů

Základním typem ubytování je Beach Villa o rozloze 122 m2. K jejímu vybavení patří klimatizace, koupelna (vysoušeč vlasů, koupelnová kosmetika, koupací pláště, plážové osušky, sandály, WC, vana, sprcha, venkovní sprcha), trezor, LED televize (satelitní vysílání, interaktivní TV systém), Bose Surround Sound Systém, bezdrátové i drátové připojení k internetu, denně zdarma balená pitná voda, služby osobního komorníka (06.00 – 24.00), služby elektrického vozítka v rámci resortu, minibar, set na kávu a čaj, psací stůl s ergonomickým křeslem atd.

Další typy ubytování jsou Beach Villa With Pool, Beach Deluxe Villa With Pool, Water Villa With Pool, Ocean Villa With Pool, Two-Bedroom Ocean Pavilion, Two-Bedroom Family Beach Villa, Two-Bedroom Beach Residence, Three-Bedroom Beach Residence. Jejich ceny zpracujeme na vyžádání.

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Za příplatek je možné objednat polopenzi, plnou penzi nebo program „Pure Indulgence“ – tedy all inclusive.

PLÁŽ

Pláž

Písčitá pláž okolo celého ostrova. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty k dispozici zdarma.

Náš názor

Dokonalost sama – kvalita služeb i šnorchlování na vysoké úrovni. Jeden z nejlepších resortů na Maledivách. 

 

CENY

  • Cena je na 7 nocí ubytování v příslušném období
  • Cena ja za osobu ve dvoulůžkovém pokoj typu „Beach Villa“
  • V ceně je zahrnuta snídaně
  • Cenu za ubytování s polopenzí, plnou penzí nebo all inclusive zpracujeme na vyžádání
  • Cena zahrnuje letištní trasnfer hydroplánem (cca 35 min)
  • Cena zahrnuje asistenci českého delegáta na letišti v Malé
  • Cenu za dítě nebo další osoby zpracujeme na vyžádání
  • Cenu za jiný typ pokoje zpracujeme na vyžádání
  • Letenky zajistíme na vyžádání nebo můžete mít zakoupené svoje vlastní

 

BŘEZEN 2021

 • cena: 57.900,- Kč / osoba
 • příplatek za polopenzi 15.400,- Kč / osoba
 • příplatek za plnou penzi = zdarma upgrade na „Pure Indulgence“ (all inclusive) 22.000,- Kč / osoba

 

Poptávkový formulář

9 + 7 =